top of page
_DSC5224 iphhhhh.jpg

Roberto

  Esmu strādājis pasākumos un kāzās kā vadītājs, kur tieši Jānis bija uzticēts kā fotogrāfs. Lielisks! Ļoti komunikabls, vienmēr gatavs un pareizos mirkļos viņš ir pareizā vietā! Profesionāls un ļoti patīkami ar viņu sadarboties!
  ļoti, ļoti iesaku!
  Malacis

  335.jpg

  Dārta

  Ar Jāni izdevās izcila komunikācija. Pat tad, kad pandēmijas dēļ nācās atcelt kāzas un negaidīti tās ieplānojās mēnesi vēlāk, dodot iespēju visiem iesaistītajiem sagatavoties vien dažās dienās, fotogrāfs, daudz nedomājot, bija gatavs spontānai ideju, lokācijas un visa koncepta maiņai, izcili pildīja savus pienākumus, pielāgojās situācijai un galvenais - jau trīs nedēļas vēlāk saņēmām perfektas fotogrāfijas! Tieši tādas, kādas bijām vēlējušies.

  334.jpg

  Jekaterina

  Янис настоящий профессионал, с ним было очень легко и весело. Для нас было очень важно найти позитивного и одновременно знающего своё дело фотографа. Он не только фотограф — он еще и человек, который видит и ловит эмоции, моменты, которые длились, возможно, секунду, но остались на фото навсегда…

  Мы остались очень довольны результатом! С огромным удовольствием пересматриваем фотографии и вспоминаем этот замечательный день! Спасибо Тебе, продолжай радовать своих клиентов! Удачи и успехов и побольше счастливых и благодарных клиентов

  Photo-128.jpg

  Kristīne

  Янис, самый крутой фотограф! Спасибо тебе, что сделал крутые и душевные фото на нашей свадьбе! Я рекомендую ! Спасибо тебе

  0-158.jpg

  Suzanna

  Фотограф с большой буквы, Янис профессионал своего дела! В день свадьбы не задалась погода, решили отложить и это было наше лучшее решение!

  Янис подскажет и как встать, как позировать, поднимет настроение и запечатлит все самые красивые моменты вашего дня

  Это был не последний раз, когда мы с ним видимся, обьязательно к нему вернёмся за новыми фотографиями

  Paldies Tev, par burvīgajām atmiņām šajās bildēs

  357.jpg

  Daira

  Lielisks fotogrāfs, prot radīt bildēm ļoti labu noskaņu. Skatoties bildes radās sajūta, ka izdzīvoju pasākumu vēlreiz, spēj noķert īstos mirkļus, nepiespiesta un brīva izturēšanās. Noteikti iesaku!

  Prieks bija sadarboties! Paldies!

  635.jpg

  Žanete

   Jānis ir, visticamāk, ka labākā izvēle mūsu kāzu iemūžināšanai

   Neskaitot to, ka gala rezultāts un visi foto ir izdevušies fantastiski, Jānis visas dienas garumā no agra rīta līdz vakaram bija entuziasma un pozitīvisma pilns, atsaucīgs, spēja mums dot ieteikumus, tāpat arī ieraudzīt un tvert īstos mirkļus!

   Jānim piemīt profesionalitāte un spēja viegli, cilvēcīgi komunicēt. Noteikti tiksimies vēl arī citās reizēs

   Paldies no mums par burvīgajiem foto, kas izstaro tik patiesas un sirsnīgas emocijas!

   Žanete & Oskars

   42.jpg

   Liāna

   Ļoti profesionāls un jauks fotogrāfs. iesaku :)

   Paldies, par mūsu idejas realizēšanu un superīgām bildēm.

   273.jpg

   Aija

   Ar Jāni tikāmies pirmskāzu fotosesijā. Uzreiz pabrīdināju, ka man nepatīk un nesanāk pozēt, ka viņa uzdevums ir vai nu ķert mirkļus vai teikt, ko un kā darīt.

   Pirmskāzu fotosesijas bildes bija lieliskas, bet kāzu bildes - izcilas.

   Jānis bija labākā izvēle, lai atmiņas par kāzu dienu saglabātos tik patiesas un emocijām bagātas.

   Liels,liels paldies!!

   bottom of page