top of page
NEVIS PAR SEVI - BET PAR MANI
final copy.jpg

Jānis ir izvēlējies ikdienā darīt to, kas viņam rada vislielāko piepildījumu, aizraušanos, saviļņojumu par rezultātu. Par saviem mērķiem viņš spītīgi cīnās, lai tur vai kas ne tikai savā karjerā, bet arī privātajā dzīvē. Ja reiz kas ienācis prātā, tas ir jāpiepilda.

Jānis cenšas trenēt pašpārliecinātību, un tieši šī īpašība palīdz nojaukt šķēršļus aizvien profesionālākam rezultātam. Jānis ir nosvēries par labu mūžīgai izaugsmei, viņš uzskata, ka lieliska fotogrāfa panākumu princips ir nekad nestāvēt uz vietas un nepalikt vienā punktā – ir  nemitīgi jāattīsta radošums, jāpapildina zināšanas, kā arī jāatjauno tehnika. Viss šis ir ļoti svarīgi mūsdienās, kad pasaule tik ātri attīstās un nepārtraukti mainās – ātri atnāk jauni “trendi”, kuriem ļoti seko cilvēki visa pasaulē, bet, diemžēl, daudzi tik pat ātri pāriet un vietā nāk jauni. Tāpēc tam visam ir jāpaspēj tikt līdzi, lai nepazustu no redzesloka.

Un mirklis kļūst mūžīgs…

Jānis iemūžina brīžus, kuri ir tik dažādi un svarīgi – priecīgas sejas, laimes pilnas acis, sajūsmas asaras, atkalredzēšanās gaidas, jautrības smieklus. Tieši kāzu fotogrāfēšanā Jānis nav izvēlējies iemūžināt mākslīgi radītu sižetu, kas jauno pāri var vēl papildus satraukt tā jau saspringtajā dienā, kā arī rezultāts var būt neveikls un nedabīgs. Jāņa galvenais mērķis ir saglabāt īstas, dabīgas un patiesas emocijas. Viņš uzskata, ka kāzas ir tādas svinības, kur skaistu cilvēku, neaizmirstamu brīžu un dažādu emociju ir pārpārēm, tāpēc, kādēļ gan tas būtu jāpapildina ar kaut ko tēlotu un mākslīgu! Tāpēc Jānis ir saņēmis atzinīgus vārdus par to, ka viņa fotogrāfēšanas stils arī atvieglo jaunā pāra dienu.

Jānis savā uzdevumā ir ļoti koncentrējies uz rezultātu, kādu viņš sagaida. Jāni viņa darbībā neieraudzīsiet uzposušos smalkā uzvalkā, jo skaista kadra labā viņš nebaidīsies rāpot uz ceļiem un balstīties zālē uz elkoņiem. Varbūt kādam Jānis kādā brīdī licies “par šerpu”, jo Jānis vienmēr izvēlas teikt to, ko patiešām domā, neko nepiepušķojot un neliekuļojot, bet tas ir skaista rezultāta labā, jo Jānis kā mākslinieks vēlas sasniegt tādu rezultātu, kādu ir iztēlojies viņš pats, kā arī viņš zina, kurā brīdī un no kāda skatu punkta vajadzētu bildēt, lai kadrs būtu veiksmīgs. Protams, viņš obligāti uzklausa arī jaunā pāra vēlmes un idejas, norādot, ko noteikti var izmantot un no kā labāk atteikties, jo visa pamatā galvenais ir fotogrāfija, kas sajūsmina gan klientu, gan pašu fotogrāfu.

Jums pilnībā ir jāizbauda savu tik īpašo dienu, nedomājot par fotogrāfu. Viņš atradīsies īstajā laikā tur, kur viņam ir jābūt un saglabās brīžus tādus, lai par tiem varat priecāties gadiem ilgi.

bottom of page